Київ,с. Хотів, вул. Долинна 11

Про компанію

Компанія "ОрганікБуд" це лідер з виробництва Модульних Будинків в Україні. Ми будуємо високоякісні модульні будинки. Компанія "ОрганікБуд" має сертифікат відповідності на свої будинки та надає гарантію на вироби 20 років.

Модульні будівлі від "ОрганікБуд": швидко, красиво, якісно

Наші будинки розраховані на перевезення в готовому вигляді, тобто вже з оздобленням і всіма необхідними для життя інженерними комунікаціями, і встановлення на ділянці за один день. Все, що залишається – підключити будову до спільних мереж. 

Варто зазначити, що ми приділяємо особливу увагу зовнішньому вигляду будинків, що робить наші роботи привабливими для самих мешканців та сторонніх спостерігачів. Ще вони максимально зручні та просто створені для комфортного життя чи роботи. Все це робить наші будинки чудовим вибором навіть для цілого року проживання.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що жити в модульному будинку від компанії "ОрганікБуд" буде приємно, а купувати його – вигідно! Власне виробництво, доступна ціна. Працюємо по всій Україні.

Наша Команда
Командна робота - це завдання, яке виконується групою людей, які мають спільну мету, хоча кожен з них виконує свої завдання індивідуально для її досягнення. Команди створюються для надання знань, обміну інформацією, критеріями та досягнення спільної мети завдяки завданням, що виконуються кожним робітником. Мета, яку ми намагаємось досягти, працюючи в команді, - об'єднати зусилля, створюючі синергію та навички, максимізувати їх та скоротити час виконання завдань. Чим більше порозуміння та згуртованість між усіма членами команди, тим кращі результати будуть отримані при виконанні нашої роботи.