Київська обл., с. Хотів, вул. Долинна 11
Графік роботи: 09:00-18:00, Пн-Пт

Про компанію

Модульні будинки – справжній бум у сучасному будівництві!  Вони не вимагають величезних грошових витрат і часу, як зведення капітальних будівель, і відрізняються високим рівнем комфорту, швидкістю зведення та стильним зовнішнім виглядом. З цих причин все більше людей вибирає купувати і зводити саме модульні будівлі.

Замовити виготовлення високоякісних модульних будинків, кафе, павільйонів, альтанок та інших функціональних модульних приміщень за порівняно низькою ціною ви можете у компанії "Київ-Модуль".

Модульні будівлі від "Київ-Модуль": швидко, красиво, якісно

Наші будинки розраховані на перевезення в готовому вигляді, тобто вже з обробкою і всіма необхідними для життя інженерними комунікаціями, і встановлення на ділянці за один день. Все, що залишається – підключити будову до спільних мереж. 

Варто зазначити, що ми приділяємо особливу увагу зовнішньому вигляду будинків, що робить наші роботи привабливими для самих мешканців та сторонніх спостерігачів. Ще вони максимально зручні та просто створені для комфортного життя чи роботи. Все це робить наші будинки чудовим вибором навіть для цілого року проживання.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що жити в модульному будинку від компанії "Київ-Модуль" буде приємно, а купувати його – вигідно! Власне виробництво, доступна ціна. Працюємо по всій Україні.